czyli po polsku magisterka, to próba dla młodych jezuitów, między studiowaniem filozofii a teologii - moją odbywam w Palermo w Centro Educativo Ignaziano, centrum edukacyjnym prowadzonym przez włoskich jezuitów.
Kategorie: Wszystkie | KG 35 | Magisterka | wolne mysli:)
RSS
wtorek, 19 lutego 2008
zamkniete
 
Magistero to magisterka, sądzę, że dla kilku osób ten termin stał się bardziej jasny. Ze wszystkich znaków na niebie i ziemi odczytuję, że za kilka miesięcy opuszczę Palermo, kończąc tym samym moją magisterkę i pracę tutaj. Wrócę do studiowania, teologię trzeba poznać. Nie wiem jeszcze gdzie te studia będę odbywać. Możliwości jest wiele: od Warszawy, Rzymu, Paryża, Nowego Yorku :) Zobaczymy co ten czas przyniesie. Ostatnio mam coraz mniej czasu, by tu zaglądąc, pisać... dlatego postanowiłem, że juz czas zakończyć "magistero.blox.pl".  
 
Dwa lata temu siedziałem sobie w Krakowie nad moim licencjatem z filozofii i zastanawiałem się jakie  Palermo jest, co mnie tam czeka, jacy ludzie, klimaty. Miałem wiele niewiadomych i zero miejsc, gdzie mógłbym je rozjaśnić. Dlatego właśnie po przyjeździe tutaj zacząłem pisać co tutaj robię, jak zostałem przyjęty. Dawałem zdjęcia... mnie byłoby łatwiej, gdybym miał taki blog kiedyś. Ten blog stał się też miejscem kontaktu z moimi bliskimi, ludźmi dla mnie ważnymi, w końcu mogłem Wam czasami opowiedzieć o jezuitach, o tym kim jesteśmy, kim pragniemy być. Wiele osób poznałem przez tego bloga.
 
Wam wszystkim dziękuję, módlcie się za mnie, za moim współbraci byśmy zawsze pamiętali o tym, by być dla innych...
 
 
Bloga nie będę kasował, może jeszcze komuś się przyda. Jakąś pracę maturalną będzie można napisać :)  Teraz skupię się nad naszym dzieckiem puncta.blox.pl, tam mnie znajdziecie, a także czasami na gadu/gadu czy skypie. Jeszcze raz dzięki za wszystko i jestem z wami, nawet jesli nie będę tu pisać to do waszych stron będę zaglądał.
 
Na górze na obrazku jest, że zamknięte na czas ferii... tutaj jednak nie ma szans na powrót, może kiedyś pod inną nazwą: od dziś magistero.blox.pl uważam za zakończony. 
15:21, magistero , wolne mysli:)
Link
WawaMAGIS Profesjonalne statystyki odwiedzin My status Moje Gadu-Gadu